OluHa
PostWysłany: Czw 14:42, 15 Cze 2006    Temat postu:

ogladalam Niemcy -Polska i smiem stwierdzic ze nasi grali b dobrze bo przez caly mecz nie dali sie /// boruc super bronil Smile
ale kurde ten gol newila to byl ..... no wlasnie...
niepotrzebnie sedzia doliczyl te 3 minuty bo tak to by byl remis !!!!
ania :P
PostWysłany: Sob 23:07, 10 Cze 2006    Temat postu:

no, powinien uznać tą bramkę -,- chociaż jakaś honorowa by była...
outsider
PostWysłany: Sob 0:07, 10 Cze 2006    Temat postu:

Chłopaki grali cienko, sędzia się mylił. Czyżby ciężki dzień? Rolling Eyes
ania :P
PostWysłany: Pią 23:41, 09 Cze 2006    Temat postu:

hahhaha... browarki nie pomogły.... brak starych też nie... chata Kazka tym bardziej... 2:0 xD xD xD

POLSKA-EKWADOR
Obie reprezentacje wybiegają w najmocniejszych składach. Faworytem sa białoczerwoni, choć 2 porażki w ostatnich sparingach przed MŚ nie nastrajją nas zbyt pozytywnie. Z początku zespoły grają dość asekuracyjnie, dopiero w 20 minucie strzał Rasiaka z 15 metrów trafia w słupek. W 22 minucie nieszczęście- Boruc zderza sie z Borją i musi wejść Kuszczak. 10 minut później genialne, prostopadłe podanie Szymkowiaka do Żurawskiego, który w sytuacji sam na sam wyprowadza nas na prowadzenie 1-0. takim wynikiem kończy się pierwsza połowa. W drugiej części Rasiak marnuje 2 sytuacje sam na sam z pustą bramka, a Ekwadorczycy podbudowani jego nieskutecznościa ruszają do ataku. Jednak strzały Delgado z wolnego i Mendeza z 5 metrów w znakomitym stylu broni Kuszczak, którego teraz każdy kontakt z piłką kwitowany jest brawami . W końcówce po dobrej okazji dla każdej ze stron, ale zarówno Smolarek, jak i Delgado pudłują. Polacy po zwycięstwie 1-0 zdoywają ważne 3 ptk
PostWysłany: Sob 21:26, 03 Cze 2006    Temat postu:

Poprawna gra zakończona zwycięstwem 1:0 nad Chorwacją. Moim zdaniem zamiast 4-5-1 zrobić 3-5-2 i będzie gites.
OluHa
PostWysłany: Sob 17:24, 03 Cze 2006    Temat postu:

kazek ja wiem ze nie decyduje o skladzie ale tematem jes nasze zdanie o niej i o jej czlonkach a wiec ..... ja nie znam sie na pilce noznej wiem tylko ze sa 2 druzyny, 2 bramki, pilka i sedzia Very Happy a wiec ja pisze to co chce po tym co zobacze albo uslysze Very Happy wolnosc slowa po prostu Smile :*
OluHa
PostWysłany: Sob 17:19, 03 Cze 2006    Temat postu:

winner a skad ty wiesz ze ja bym lepiej od niego nie zagrala ?Razz nie widziales mnie w akcji Very Happy
OluHa
PostWysłany: Sob 11:48, 03 Cze 2006    Temat postu:

ja sie na tym nie znam Smile wybaczcie ... Sad
PostWysłany: Sob 8:56, 03 Cze 2006    Temat postu:

Boruc jest kontuzjowany więc pewnie Kuszczak dziś zagra.
Kazek
PostWysłany: Pią 21:41, 02 Cze 2006    Temat postu:

Nawet nie wiesz Olu na co stać Pana Kusxczaka jest swietnym bramkarzem a dzisiaj moge stwierdzic ze lepszy od Dudka,a z Borucem na rownie wysokim poziomie.Trener jest blizej kadry i on zadecyduje kto ebdzie gral w wyjsciowej jedenasce.